Norbi a harmadik a második szabadedzésen - Forma 1 Ferrari

Norbi a harmadik a második szabadedzésen

Yvan Muller zárta az élen a második szabadedzést a Hungaroringen Björk és Norbi előtt. A francia legenda 1:52.707-es körideje lassabb volt Norbi első szabadedzéses legjobbjánál, így továbbra is a magyar versenyző nevéhez fűződik az eddigi leggyorsabb TCR-es kör a Hungaroringen.

Muller szerint ezen a pályán nagyon fontos lesz a jó rajtpozíció, mert nehéz előzni a magyar aszfaltcsíkon.

A M1RA csapat versenyzője. Nagy Dani ezúttal a hatodik helyen zárt, amely igencsak kiemelkedőnek mondható annak fényében, hogy ez az első alkalom, hogy a WTCR-ben versenyzik.

A másik szabadkártyás versenyző Tassi Attila a tizedik helyen zárt a KCMG által felkészített Hondával.

A Zengő Motorsport versenyzői is tudtak javítani az előző szabadedzéshez képest, Nagy Norbi ezúttal a tizenharmadik, Szabó Zsolti a huszadik lett.

Folytatás 12:30-kor az időmérővel.